
Питанням заборони музики держави-агресора займеться Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.
В уряді відреагували на прохання заблокувати російську музику на стримінгових платформах / ua.depositphotos.com
Питання блокування російської музики на стримінгових платформах в Україні, а також петицію з цією вимогою, яка нещодавно була зареєстрована в Україні, розгляне Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.
Про це йдеться у відповіді, яку Міністерство культури і стратегічних комунікацій надало авторові петиції Олександру Леоненку. Про це повідомив сам автор і опублікував відповідь міністерства.
“Уряд переслав петицію на розгляд до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, оскільки цей орган має повноваження вести переговори з іноземними компаніями (стримінговими платформами) та укласти з ними договір щодо блокування російського музичного контенту на території України”, – написав Леоненко.
Відео дня
У відповіді Мінкульту йдеться, що Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення має надати відповідь автору петиції “у визначений законодавством термін”.
Читайте також:
За порушення можуть анулювати права: чи правда, що документ у Дії замінює “пластик”
Україна має зробити мобілізацію ще жорсткішою, аби не втратити державу, – The Economist
У березні відстрочки від мобілізації для них не буде: кого можуть позбавити такого права
Петиція про заборону російської музики на стримінгах: що відомо
Як повідомляв раніше УНІАН, у лютому 2025 року відомі співаки та громадські діячі публічно висловили обурення через присутність п’яти треків російського репера MORGENSHTERN у топ-10 музичних чартів України на платформах Apple Music та Spotify.
На тлі цих новин Олекснадр Леоненко створив петицію на сайті Кабміну, щоб закріпити на державному рівні заборону такої музичної продукції в Україні.
Збір підписів під петицією про заборону розповсюджувати музику країни-агресора на стримінгових платформах розпочався 17 лютого. Станом на 21 лютого її підтримали понад 28 тис. громадян при необхідний мінімальній кількості у 25 тис.